تبلیغات
دکتر حق شناس - نمیتوان کشور را جزیره ای اداره کرد؟!!

طراحی


یکشنبه 30 آبان 1395
محمدجواد حق شناس نظرات ()

نمیتوان کشور را جزیره ای اداره کرد؟!!

کلمات کلیدی : علی مطهری , کنسرت , مجمع مشورتی اصلاح طلبان , خراسان , رحمانی فضلی ,ایلنا
 صبح یکشنبه  اربعین در حالى از سخنرانی علی مطهری،  نایب رییس مجلس به مناسبت اربعین در  مشهد جلوگیری شد، که با توجه به اعلام قبل این برنامه، افراد زیادی برای شرکت در این مراسم در سالن ساپكو مشهد حاضر شده بودند.
 پلیس پیش از آغاز مراسم در محل حاضر شد و با اعلام لغوسخنرانی مطهری تلاش کرد حاضران در این مراسم را متفرق کند این در حالی بود که علی مطهری ساعاتی پیش به صورت هوایی وارد مشهد شده بود و از لغو این برنامه اطلاعی نداشته است میزبان مراسم مذکور، مجمع مشورتی  اصلاح‌طلبان خراسان بوده است که فعالان این تشکل سیاسی عنوان می‌کنند پیش از این قرار بود، سخنرانی مطهری در سالن رازی مشهد و زیرمجموعه  دانشگاه علوم پزشکی برگزار شود، ولی محل برگزاری در ساعاتی پیش از آن با دستور برخی نهادها تغییر کرده است اما در مورد لغو برنامه اطلاعی به برگزارکنندگان این مراسم داده نشده است.
‎ ترک همدانی وکیل مدافع علی مطهری با تایید خبر لغو سخنرانی عنوان کرد: باید بررسی شود که علت دقیق این اتفاق چه بوده است، لغو این برنامه عواقب خوبی نخواهد داشت و این اتفاق به یک رویه تبدیل می‌شود.
‎ او افزود: صرف نظر از اینکه آقای مطهری نایب رییس مجلس است و جایگاه نظارتی ویژه‌ای دارد، وی به عنوان یک  شهروند و یک فرد عادی دارای حقوقی است که کسی حق تعرض به این حقوق را ندارد.  اساسا همقانون مجازات اسلامی پیش‌بینی کرده است، اگر فردی از مسئولان، خلاف  قانون اساسی  آزادی ملت را سلب کند یا آنها را از حقوق خود محروم نماید، به  انفصال ۶ ماهه تا ۱ ساله از خدمات دولتی محکوم خواهد شد 


پرسش
 
 ایا  خراسان از  كشور جدا شده است؟

ایا در مشهد قانون  حاكمیت ندارد؟

ایا نایب رییس مجلس در این شهر با مجوز قبلى اجازه سخنرانى نباید داشته باشد؟

ایا مسوولیت  وزیركشور با عزل نمایشى  فرماندار به پایان میرسد؟

نوشتن نامه به  رییس قوه قضاییه چه مشكلى را حل میكند؟

ایا مردم مشهد باید در كنار  امام رضا امام مهربان احساس امنیت كنند یا با نا امنى و بى قانونى زندگى كنند؟

اقاى  رحمانى فضلى وزیر مسوول امنیت بفرمایید دقیقا كجایید؟ 

و چه پاسخى براى اهالى این شهر مظلوم دارید؟ 

نه میتوانند به سخنرانى نایب رییس مجلس بروند نه میتوانند در مراسم داراى مجوز  كنسرت شركت كنند وحق  اعتراض هم ندارند؟